Software Developer, Java

Sector 1, România

As an employee of our company, you will collaborate with each department to create and deploy disruptive products. Come work at a growing company that offers great benefits with opportunities to moving forward and learn alongside accomplished leaders. We're seeking an experienced and outstanding member of staff.

This position is both creative and rigorous by nature you need to think outside the box. We expect the candidate to be proactive and have a "get it done" spirit. To be successful, you will have solid solving problem skills.

Relația cu clienții
Evoluție personală
Autonomie
Muncă administrativă
Expertiză tehnică

Responsabilități

  • Conduce întregul ciclu de vânzări
  • Atingeți obiectivele de vânzare lunare
  • Calificați nevoile clientului
  • Negociază și contractează
  • Demonstrații Master ale software-ului nostru

Trebuie să aibă

  • Licență sau mai mult
  • Pasiune pentru produse software
  • Engleză perfectă scrisă
  • Foarte creativ și autonom
  • Permis de muncă valabil pentru Belgia

Dorit

  • Experiență în scrierea de conținut online
  • Limbi suplimentare
  • Experiență Google Adwords
  • Abilități analitice puternice

Ce este bun in job?

  • Echipă grozavă de oameni deștepți, într-o cultură prietenoasă și deschisă
  • Fără manageri proști, fără instrumente stupide de folosit, fără ore de lucru rigide
  • Fără pierderi de timp în procesele de afaceri, responsabilități reale și autonomie
  • Extindeți-vă cunoștințele despre diverse industrii de afaceri
  • Creați conținut care va ajuta utilizatorii noștri zilnic
  • Responsabilități și provocări reale într-o companie cu evoluție rapidă
Produsul Nostru

Descoperă produsele noastre.

Citiți

Ce oferim

Each employee has a chance to see the impact of his work. You can make a real contribution to the success of the company.
Several activities are often organized all over the year, such as weekly sports sessions, team building events, monthly drink, and much more

Avantaje

O poziție cu normă întreagă
Pachet atractiv de salariu.

Instruiri

12 zile / an, incluzând
6 la alegerea dumneavoastră.

Activitate sportivă

Practică orice sport cu colegii,
factura este acoperită.

Mâncare & Băutură

Fructe, cafea și
gustări furnizate.